Parasols  zonnig toptennis arbitrage

Aanvraagformulier T-licentie

De T-licentie is bestemd voor als je niet meer in het bezit bent van een geldige licentie en deze opnieuw wilt activeren. Via onderstaande aanvraagformulier (conform de behaalde opleiding) vraag je een voorlopige T-licentie aan voor max. 1 jaar. De T-licentie omvat maximaal 24 PO-punten voor tennis of padel en 32 PO-punten voor tennis- én padelleraren. Zijn er nog punten behaald in de laatste 2 jaar? Dan blijven die staan en worden meegerekend in het totaal aantal PO-punten.

Binnen dat jaar behaal je het ontbrekende aantal PO-punten via het volgen van bijscholingen, intervisies of via andere mogelijkheden, middels een Persoonlijk Ontwikkeling Plan (actieplan). Dit plan, opsomming van acties, vul je in in onderstaand formulier. Gedurende deze periode ben je bevoegd tot het geven van les bij een club (aangesloten bij de KNLTB). 

Na akkoord door de KNLTB Afdeling Leraren wordt je T-licentie geactiveerd. Bij het bereiken van het aantal te behalen PO-punten verlengd je licentie automatisch weer voor 2 jaar.

Aanvraagformulier T-licentie

We hebben voor de aanvraag van de T-licentie een actieplan nodig. Dat houdt in; een overzicht welke bijscholing je gaat volgen.

Ga naar de Cursusboeker voor PO-sessies van de KNLTB en haar partners
Kijk voor meerdere vormen van bijscholing (interne scholing, intervisie, BHV, etc.)

Ontvang je akkoord op je actieplan?

Dan krijg je direct een T-licentie waarmee je mag lesgeven bij KNLTB verenigingen en aanbieders én toegang krijgt tot de KNLTB Leraren App. Via je KNLTB ID log je in de app en schrijf je je in voor de workshops uit jouw actieplan en houd je zicht op de status van je PO-punten.

Heb je alle PO-punten (binnen 1 jaar) behaald? Dan wordt je licentie weer voor 2 jaar verlengt.